O mnie

Cześć z tej strony Piotrek !

Chcę wam opowiedzieć kilka słów o sobie. Mam na imię Piotrek i mam 16 lat. W tym roku idę do szkoły średniej, od zawsze starałem się dbać o swój wygląd, dlatego moją ogromną pasją jest szeroko pojęte „dbanie o siebie”.

Zajmuję się zarówno ćwiczeniami fizycznymi, jak i doborem odpowiednich kosmetyków dla siebie, ale o tym napiszę trochę więcej w dalszej części tekstu. Poza tym często spotykam się ze znajomymi, lubię wychodzić na kręgle czy bilard, albo po prostu posiedzieć w jakiejś fajnej knajpie na pizzy. Poza tym wszystkim jestem ogromnym fanem nowoczesnych technologii, interesują mnie wszelkie smartfony, tablety, oraz inne nowoczesne urządzenia, staram się to wszystko śledzić na bieżąco, aby wiedzieć wszystko o nowinkach w świecie technologii. Ale wracając do dbania o wygląd, to tak jak pisałem, staram się o niego dbać jak to tylko możliwe. Poza kosmetykami do włosów używam również odpowiednich kremów do twarzy.

Niestety ostatnimi czasy zaczęło się u mnie pojawiać coraz więcej trądziku i właśnie jego zwalczanie zajmuje mi ostatnio najwięcej czasu oraz energii. Zwykłe wyciskanie tylko pogarszało sprawę i powodowało coraz więcej krost. Przeszedłem również kilka kuracji różnymi środkami, które opisze później. Mam nadzieje, że artykuły, które zamieszczam na tym blogu, pomogą wam z waszymi problemami, oraz z doborem najodpowiedniejszych środków, oraz kosmetyków.

 

Zapraszam do komentowania bloga, oraz wymieniania się opiniami 🙂

Pozdrawiam

Piotrek

2 komentarze

  1. 16 lat? Mlodziutki, to nic dziwnego ze masz tradzik, dojrzewasz, to naturalny proces. Jesli bedziesz mial go nadal po dwudziestce, wtedy mozesz sie martwic.

    • Młodziutki, ale walka z trądzikiem zaczęta wczesniej, daje lepsze rezultaty niż zaczęta po tej 20 😉😉 jednak mieć blizny a ich nie mieć, to tona lepszego samopoczucia 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *